NEPOJISTNÉ SOCIÁLNÍ DÁVKY - informace


Walstead Moraviapress s.r.o. je distributorem tiskopisů nepojistných sociálních dávek, zahrnujících agendy SSP, HN, DOZP a SocS.

Objednávat tiskopisy může na těchto stránkách pouze zodpovědný pracovník kontaktního pracoviště, který od nás obdržel v březnu 2012 nové přístupové jméno a heslo. Tento pracovník je oprávněn objednávat tiskopisy i pro podřízená pracoviště, toto pracoviště vybere v levé části obrazovky. Uvedené tiskopisy lze objednat po kliknutí na ikonu „Objednávka“ v levé části stránky. Objednané tiskopisy pak budou dodány na adresu vybraného pracoviště, dle údajů uvedených v záhlaví objednávky.

Objednávky budou u nás zpracovány a nejpozději do 7 pracovních dnů bude zboží odesláno. V případě, že objem tiskopisů bude přesahovat naše skladové zásoby, bude objednávka krácena a později doposlána, případně Vás budeme kontaktovat s dotazem, zda je nutné odeslat ihned alespoň část tiskopisů, nebo zda je možné počkat s distribucí až po doplnění skladu tiskárnou.

Změny údajů – pokud zjistíte, že na některém z Vámi řízených úřadů došlo ke změně personálního obsazení, případně došlo ke změně adresy, telefonu či emailu, sdělte nám tuto skutečnost, a to kliknutím na sekci Oprava údajů adresáře. Zde pak vstoupíte se stejnými přihlašovacími údaji jako při objednávání tiskopisů, vyberete příslušný úřad a opravíte změněný údaj, vše potvrdíte tlačítkem.