Volby do Evropského parlamentu 2024

Vážená paní, vážený pane.

Ve dnech 7. – 8. června 2024 se uskuteční volby do Evropského parlamentu.

Probíhá tisk a balení hlasovacích lístků.

Hlasovací lístky budou balené po 30 souborech.
Celá paleta bude obsahovat 168 balíčků, celkem tedy 5 040 souborů.

Rozvoz hlasovacích lístků a tiskopisu T2 proběhne v těchto termínech:

Úterý 21. května

Jihočeský kraj
Vyšší Brod
Horní Planá
Český Krumlov

Ústecký kraj
Lovosice (8 hod.), Libochovice, Roudnice nad Labem, Štětí
Podbořany (9.15 hod.), Žatec, Postoloprty
Chomutov (9.15 hod.), Litvínov

Zlínský kraj
Zlín

Hlavní město Praha
Praha – Ďáblice, Praha – Nedvězí, Praha 13, Praha 14, Praha 16 – Radotín, Praha 17 – Řepy, Praha 18 – Letňany, Praha 19 – Kbely, Praha 20 – Horní Počernice, Praha 21 – Újezd nad Lesy, Praha 22 - Uhříněves

Plzeňský kraj
Domažlice, Horšovský Týn MM Plzně (Dýšina, Chrast, Kyšice), Plzeň 5, 6, 7, 8, 9, 10

Pardubický kraj
Nasavrky, Skuteč, Třemošnice, Lázně Bohdaneč, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Choceň, Jablonné nad Orlicí, Králíky, Lanškroun, Letohrad, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Žamberk

Moravskoslezský kraj
Opava, Vítkov, Ostrava I., Ostrava II., Kravaře, Poruba, Ostrava – Jih, Slezská Ostrava
Nový Jičín (7 hod.), Vratimov, Moravská Ostrava a Přívoz, Mariánské Hory a Hulváky

Kraj Vysočina
Náměšť nad Oslavou, Jemnice, Pacov, Počátky, Kamenice nad Lipou, Třebíč, Pelhřimov, Polná, Moravské Budějovice

Karlovarský kraj
Horní Slavkov, Loket, Žlutice, Toužim

Středa 22. května

Ústecký kraj
Velké Březno (8 hod.), Úštěk, Litoměřice
Louny (8.45 hod.)

Zlínský kraj
Bojkovice, Brumov-Bylnice, Slavičín, Valašské Klobouky, Luhačovice, Napajedla

Jihočeský kraj
Netolice, Písek, Soběslav, Tábor, Vimperk
Mladá Vožice, Veselí nad Lužnicí, Volyně, Bechyně, Strakonice

Plzeňský kraj
Plánice, Nýrsko, Kašperské Hory
Plzeň 1, Plzeň 2, Plzeň 3, Plzeň 4, Přeštice

Karlovarský kraj
Kynšperk nad Ohří (2. část), Mariánské Lázně, Nejdek, Ostrov, Sokolov, Karlovy Vary, Aš, Cheb, Chodov, Kraslice

Liberecký kraj
Jablonec nad Nisou, Cvikov, Nový Bor, Česká Lípa, Doksy, Tanvald, Železný Brod, Mimoň, Český Dub, Frýdlant

Pardubický kraj
Moravská Třebová

Kraj Vysočina
Humpolec, Velká Bíteš, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Telč, Třešť, Žďár nad Sázavou

Olomoucký kraj
Javorník, Jeseník, Zlaté Hory, Hlubočky, Litovel, Moravský Beroun, Olomouc, Prostějov, Přerov, Hranice, Lipník nad Bečvou

Čtvrtek 23. května

Ústecký kraj
Ústí nad Labem (7.45 hod. - 11 palet, 9.30 hod. - 11 palet), Most (11.30 hod.)

Jihočeský kraj
Vodňany, Sezimovo Ústí

Plzeňský kraj
Starý Plzenec, Dobřany, Spálené Poříčí, Blovice, Holýšov, Stod, Kralovice

Olomoucký kraj
Šternberk, Uničov, Konice, Němčice nad Hanou, Kojetín, Hanušovice, Mohelnice, Šumperk, Zábřeh