Volby do zastupitelstev krajů 2020

Vážená paní, vážený pane.

Volby do zastupitelstev krajů a 1/3 Senátu PS PČR se uskuteční ve dnech 2. a 3. října letošního roku.

Distribuce obálek doručovacích, úředních, zákonů, pokynů, přelepů, průkazů T3, T4, T5 a příloh k T6 se uskuteční v těchto termínech:


Úterý 14. července 2020

Ústecký kraj
Česká Kamenice, Úštěk, Libouchec, Benešov nad Ploučnicí, Děčín
Libochovice, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Štětí

Zlínský kraj
Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem, Holešov
Hulín, Chropyně, Kroměříž, Morkovice-Slížany, Koryčany

Středa 15. července 2020

Zlínský kraj
Vizovice, Vsetín, Karolinka, Horní Lideč, Valašské Klobouky, Brumov-Bylnice, Slavičín, Luhačovice, Bojkovice

Kraj Vysočina
Telč, Třešť, Počátky, Kamenice nad Lipou, Pacov
Přibyslav, Havlíčkův Brod, Chotěboř

Čtvrtek 16. července 2020

Kraj Vysočina
Náměšť nad Oslavou, Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Moravské Budějovice, Jemnice

Pátek 17. července 2020

Kraj Vysočina
Pelhřimov, Humpolec

Jihomoravský kraj
Kyjov, Bzenec, Strážnice, Velká nad Veličkou

Pondělí 20. července 2020

Plzeňský kraj
Starý Plzenec, Spálené Poříčí, Blovice, Nepomuk, Přeštice, Dobřany, Nýřany

Kraj Vysočina
Třebíč
Jihlava, Polná
Velká Bíteš, Velké Meziříčí

Jihomoravský kraj
Hodonín, Veselí nad Moravou
Znojmo
Šlapanice, Boskovice, Letovice, Velké Opatovice
Tišnov

Úterý 21. července 2020

Ústecký kraj
Varnsdorf, Rumburk, Šluknov

Liberecký kraj
Cvikov, Česká Lípa, Doksy, Mimoň, Nový Bor

Plzeňský kraj
Stod, Holýšov, Staňkov, Horšovský Týn, Poběžovice, Domažlice, Kdyně

Jihomoravský kraj
Brno - Střed, Brno - Sever, Brno - Královo Pole

Středa 22. července 2020

Ústecký kraj
Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Vejprty, Chomutov

Plzeňský kraj
Plzeň 4, Rokycany, Zbiroh, Radnice, Plzeň 1

Jihomoravský kraj
Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravský Krumlov, Vranov nad Dyjí
Kuřím, Blansko, Řečkovice a Mokrá Hora
Brno – Ořešín, Brno – Jehnice

Čtvrtek 23. července 2020

Plzeňský kraj
Stříbro, Bor, Tachov, Planá, Bezdružice, Plzeň 3

Kraj Vysočina
Nové Město na Moravě, Bystřice nad Pernštejnem
Golčův Jeníkov, Světlá nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou

Pátek 24. července 2020

Ústecký kraj
Litvínov, Most

Plzeňský kraj
Třemošná, Plasy, Kralovice, Manětín, Všeruby, Město Touškov, Plzeň 2 - Slovany