Volby do zastupitelstev krajů 2024

Vážená paní, vážený pane.

- Obálky doručovací modré C4 (krabice po 500 ks)
- Obálky úřední šedé C4 (krabice po 500 ks)
- Zákony, pokyny, Příloha k zápisu T6, průkazy T3, T4, T5, přelepy
Budeme doručovat v těchto termínech a na uvedená podací místa:



V pátek 12. července odesíláme poštou, formou Balíku do ruky – předpoklad doručení pondělí 15. července – úterý 16. července:

Středočeský kraj
Mšeno

Plzeňský kraj
Bezdružice, Plzeň 10 – Lhota, Plzeň 9 – Malesice, Plzeň 8 – Černice, Plzeň 7 – Radčice, Plzeň 6 – Litice, Plzeň 5 – Křimice, Kašperské Hory (vč. materiálů pro Senát)

Liberecký kraj
Hodkovice nad Mohelkou

Jihomoravský kraj
Brno – Kníničky, Brno – Chrlice, Brno – Ivanovice, Brno – Jehnice, Brno – Ořešín, Brno – Útěchov, Brno – Bosonohy (vč. materiálů pro Senát)

Moravskoslezský kraj
Osoblaha



Úterý 16. července

Ústecký kraj
Teplice (8.15 hod.), Krupka 9.15 hod., Duchcov, Bílina – všechna místa vč. materiálů pro Senát

Liberecký kraj
Cvikov, Česká Lípa, Doksy, Nový Bor, Český Dub, Jablonné v Podještědí

Moravskoslezský kraj
Frýdek-Místek, Frýdlant nad Ostravicí, Frenštát pod Radhoštěm, Fulnek, Kopřivnice, Nový Jičín, Odry, Příbor, Studénka, Bílovec

Zlínský kraj
Uherský Brod (7 hod., vč. materiálů pro Senát), Uherský Ostroh (pouze pro Kraje), Uherské Hradiště, Staré Město (vč. materiálů pro Senát)
Napajedla, Otrokovice (vč. materiálů pro Senát)

Jihomoravský kraj
Židlochovice, Hustopeče (+ materiály pro Senát), Klobouky u Brna (+ materiály pro Senát), Mikulov (+ materiály pro Senát), Bzenec, Kyjov, Velká nad Veličkou, Veselí nad Moravou

Středa 17. července

Plzeňský kraj
Nepomuk, Přeštice, Spálené Poříčí, Stod, Holýšov, Kralovice, Město Touškov, Nýřany, Plasy, Třemošná, Všeruby, Radnice, Rokycany, Zbiroh, Bor, Planá, Stříbro, Tachov

Liberecký kraj
Mimoň, Jablonec nad Nisou, Hodkovice nad Mohelkou, Turnov

Zlínský kraj
Rožnov pod Radhoštěm (7 hod., vč. materiálů pro Senát), Valašské Meziříčí – vč. materiálů pro Senát, Bystřice pod Hostýnem, Holešov

Čtvrtek 18. července

Ústecký kraj
Lovosice (8 hod.), Libochovice, Roudnice nad Labem, Štětí – všechna místa vč. materiálů pro Senát

Liberecký kraj
Tanvald, Železný Brod, Jilemnice (vč. materiálů pro Senát), Lomnice nad Popelkou, Rokytnice nad Jizerou (vč. materiálů pro Senát), Semily

Pátek 19. července

Liberecký kraj
Frýdlant, Hrádek nad Nisou, Chrastava, Liberec, Nové Město pod Smrkem

Pondělí 22. července

Karlovarský kraj
Aš, Cheb, Mariánské Lázně, Karlovy Vary, Nejdek, Ostrov, Toužim

Pardubický kraj
Heřmanův Městec, Hlinsko, Chrast, Chrudim, Nasavrky, Skuteč, Třemošnice, Holice, Chvaletice, Lázně Bohdaneč, Pardubice, Přelouč, Jevíčko

Úterý 23. července

Ústecký kraj
Most (8.15 hod.), Žatec (9 hod.), Podbořany, Postoloprty, Louny (11.30 hod.)

Středa 24. července

Karlovarský kraj
Žlutice, Horní Slavkov, Chodov, Kraslice, Kyšperk nad Ohří, Loket, Sokolov

Pardubický kraj
Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy, Česká Třebová, Choceň, Jablonné nad Orlicí, Králíky, Lanškroun, Letohrad, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Žamberk

Čtvrtek 25. července

Ústecký kraj
Chomutov vč. materiálů pro Senát (8.45 hod.), Litvínov (9.45 hod.)

Úterý 30. července

Ústecký kraj
Ústí nad Labem (7.45 hod.), Velké Březno, Li